Witam wszystkich, którzy są ze mną, wszystkich którzy po cichutku zaglądają i wszystkich, którzy przyjdą tylko raz i nigdy nie wrócą. Cieszę się, że jesteście :)

Obserwują:

Wymianki blogowe

Po przeczytaniu kilku postów na temat wymianek pokusiłam się o stworzenie definicji wymianki blogowej. Dlaczego? Ponieważ zdarzają się osoby, które podchodzą do wymianki nieuczciwie nie wywiązując się z umowy.

Wymianka blogowa – rodzaj umowy ustnej lub pisemnej, pomiędzy dwiema stronami, której celem jest przekazanie sobie wzajemnych świadczeń równoważnych finansowo, w określonym przez strony czasie.
Każda ze stron przyjmując zasady i warunki wymianki, zobowiązuje się do wykonania świadczenia bez roszczeń finansowych, chyba, że strony wcześniej zawarły taki warunek w umowie.
Strony zobowiązują się wykonać świadczenie umowy w jak najwyższej jakości, nie naruszając przepisów prawa, dobrych obyczajów oraz praw autorskich osób trzecich.


To tyle. Ubrane w słowa zasady zwykłej ludzkiej uczciwości. Żaden prawnik nie zajmie się nieuczciwością blogera, sąd nie zasądzi odszkodowania, nikt nie dostanie zadośćuczynienia. Myślę, że to my sami musimy ostrzegać innych przed oszustami i piętnować naciągaczy na łamach naszych blogów.


 Moje wymianki blogowe 

Pierwsza  z Lucy
 
Druga z Lucy: Lucynka dla mnie, ja dla Lucynki TuTu 

 Z Dusią: ja dla Dusi, Dusia dla mnieBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy wpisany komentarz :) Są dla mnie bardzo ważne. Dzięki nim wiem, że to co robię, ma jakiś sens.